Start
Maj 23
wtorek

BIP ZSP Grójec

AISAI Laboratorium

aisai

Korzystamy z:

Cloud9IDE

Wykorzystujemy Cloud9IDE
w zawodzie technik informatyk

Platforma Edukacyjna

zspedukacja

ZSPGrójec w programie - IT Szkoła

02

mar

2017

Wyniki I etapu VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Lublinie

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły
Natalia Grochal z klasy I a
otrzymała wyróżnienie w konkursie poświęconym Żołnierzom Wyklętym.

Celem tego konkursu jest upowszechnianie wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wiedzy o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej a także kultywowanie wartości i ideałów,·którymi kierowali się żołnierze Polskiego Państwa Podziemnego walczący o suwerenną Polskę.

Poza Natalią w konkursie wzięły udział również Adrianna Siatkowska oraz Aleksandra Zaporska z klasy III a.

Warto podkreślić, że już czwarty rok z rzędu uczennicom naszej szkoły udało się uzyskać wyróżnienie lub nagrodę we wspomnianym konkursie.

Natalii gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w finale a wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

E. Zawadzka

 

 

11

lut

2017

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości, który odbył się kolejny raz w naszej szkole.

Zwycięzcami konkursu są:

  • Michał Gowin,
  • Adrian Kwiatkowski,
  • Paulina Młodzianka,
  • Cezary Skorupski,
  • Piotr Organiściak.

Osoby te będą reprezentować szkołę na Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości w Jasieńcu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych

 

11

lut

2017

MAGICZNA PODRÓŻ W ZIMOWEJ SCENERII

7 lutego 2017r. uczniowie klas: 2a, 3a, 3i, 3d i 4a wybrali się na wycieczkę przedmiotową z języka polskiego pod opieką nauczycieli: p. M. Kozłowskiej, p. M. Sokołowskiej, p. O. Ostrowskiej i p. M. Skucińskiej na spektakl zrealizowany przez Teatr Scenę Polską z Czeskiego Cieszyna, a wystawiany w Sali Koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu. Celem tej lekcji wyjazdowej było obejrzenie adaptacji teatralnej „Lalki” B. Prusa, kształtowanie aktywnej postawy uczestnictwa w kulturze oraz integracja zespołów klasowych.

MAGICZNA PODRÓŻ W ZIMOWEJ SCENERII :: 2016/2017 MAGICZNA PODRÓŻ W ZIMOWEJ SCENERII :: 2016/2017 MAGICZNA PODRÓŻ W ZIMOWEJ SCENERII :: 2016/2017
Więcej…
 

07

lut

2017

Bal taki jak ten zdarza się tylko raz i trwa niestety tylko jedną noc...

Są w życiu człowieka takie chwile, które w uroczysty sposób wskazują na koniec pewnego etapu. Taką chwilą jest niewątpliwie Studniówka, która przypomina, że już tylko symboliczne 100 dni dzieli maturzystów od najważniejszego egzaminu ich dotychczasowego życia.

Studniówka 2017 :: 2016/2017 Studniówka 2017 :: 2016/2017 Studniówka 2017 :: 2016/2017
Więcej…
 

03

lut

2017

„Opowiem ci o wolnej Polsce”

Dnia 24.01.2017r. naszą szkołę odwiedził pan Marian Kołomański, który jest kombatantem Armii Krajowej Obwodu „Głuszec”- Grójec. Mieliśmy okazję przeprowadzić z nim wywiad w ramach projektu „Opowiem ci o wolnej Polsce”. Podczas wywiadu dowiedzieliśmy się o jego losach w czasie okupacji i akcjach konspiracyjnych. Po opracowaniu wywiad zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym.

Dziękujemy Publicznej Bibliotece w Grójcu za udostępnienie sprzętu, który posłużył do przeprowadzenia nagrania.

Dominik Szczepanik

Kamil Dąbrowski

 

01

lut

2017

Etap Szkolny Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

1 lutego 2017r. odbył się pierwszy etap Szkolnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, w której wzięli udział uczniowie klas: Ia, IIci, IIz, Iz. W Turnieju brało udział 22 uczniów. Test zawierał 26 pytań z zakresu: udzielania pierwszej pomocy, przeciwdziałania powstawaniu pożarom oraz ogólnej wiedzy pożarniczej.

Zwycięzcą turnieju został: Piotr Potwardowski z klasy IIci, drugie miejsce zdobyła Daria Cieślak z Ia. Trzecie miejsce zdobył Michał Głowa z IIz.

Ww. uczniowie będą reprezentować Naszą szkolę w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „ Młodzież Zapobiega Pożarom”, który odbędzie się 9 lutego 2017r. w OSP Grójec.

B. Lipska, Z. Florczak

 

01

lut

2017

„TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM”
TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM :: 2016/2017 TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ RATOWNIKIEM :: 2016/2017

 W styczniu 2017r. Samorząd Uczniowski ogłosił akcję Powiatowej Straży Pożarnej w Grójcu

"Twój Miś może zostać RATOWNIKIEM"

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i przecudowne misie.

Przekazaliśmy pokaźną ilość pluszaków do Straży Pożarnej. Maskotki pomogą w trudnych chwilach małym dzieciom, bo kiedy dochodzi do wypadku czy pożaru mały miś w rękach dziecka potrafi czynić cuda.

                                                                  Dagmara Nasiłowska
Barbara Lipska

 

01

lut

2017

Konkurs o tematyce chemicznej

Kolejny konkurs chemiczny!!!!!!!

Organizowany przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz jego Sekcję Studencką.

Zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie chemicznym. Tym razem przygotowujecie w formie elektronicznej plakat (planszę) o szeroko rozumianej tematyce chemicznej. Przesyłacie Swoją pracę przy użyciu formularza znajdującego się na stronie konkursu. Najlepsze prace zostaną wybrane przez komisję konkursową złożoną z pracowników naukowych Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz przedstawicieli sponsorów oraz w drodze głosowania w serwisie Facebook.

Szczegółowe informacje, formularz rejestracyjny oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie:

http://www.ssptchem.pg.gda.pl/konkurs

Zgłoszenia przyjmuje Burandt Anetta

 

plakat

 

30

sty

2017

Największy bieg pamięci w Polsce

tropemwilczym1Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa i wszystkich sympatyków biegania na II edycję Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”.

Startujemy w dniu 26.02.2017 roku na Rynku Miejskim w Grójcu.

Zapisy do biegu od godz. 12.00. na Rynku w Grójcu
zbiera mjr Janusz OSTROWSKI
tel. 666570647.

Zbiórka 13.15, Rozgrzewka 13.30, START 14.00.

Planowana, trasa wynosi ok. 6 km podzielona na dwie pętle ok. 2,3 km i 3,6 km

tropemwilczym2

BIEG BĘDZIE POLEGAŁ NA PROWADZENIU ZWARTEJ KOLUMNY BIEGACZY NIŻEJ WYMIENIONYMI ULICAMI GRÓJCA.

Początek biegu: (START) RYNEK ul. MSZCZONOWSKA – ul. TARGOWA – ul. KASZTANOWA
– ul. ORZECHOWA – ul. DROGOWCÓW - ul. LEWICZYŃSKA - ul. KOŚCIELNA - ul. ARMII KRAJOWEJ - ul. ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI –
(w tym miejscu nastąpi symboliczne zapalenie znicza) ul. SŁOWACKIEGO - ul. SIENKIEWICZA - ul. PIŁSUDSKIEGO ul. KRÓTKA – RYNEK (META) - Koniec biegu.

PIERWSZYCH 200 – stu UCZESTNIKÓW OTRZYMA PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ I MEDAL. PONADTO WSZYSCY ZNAJDUJĄCY SIĘ NA RYNKU ZJEDZĄ PYSZNĄ GROCHÓWKĘ.

 

27

sty

2017

Szkolny Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości
Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości, który odbędzie się 9 lutego o godzinie 11:45 w sali 37. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do dnia 7 lutego u prof. M. Sokołowskiej i prof. E. Walczak - Lewandowskiej.
 
Życzymy powodzenia
Nauczyciele Przedmiotów Ekonomicznych
Załączniki do pobrania:
Download this file (regulamin_kon_przed_2017.pdf)Regulamin Konkursu[Regulamin Szkolnego Konkursu Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości]
 

27

sty

2017

Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W dniach 24 - 25.01.2017 roku, odbył się szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Celem turnieju było wyłonienie najlepszej klasy wśród dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej oraz wybranie najlepszych uczennic i uczniów do reprezentacji, którzy będą reprezentować szkołę na zawodach wyższego szczebla. Ponadto zawody miały na celu promowanie zasad współzawodnictwa sportowego, zdrowej rywalizacji oraz podnoszenie sprawności fizycznej i integracji młodzieży szkolnej.

Tegoroczny turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem młodzieży naszej szkoły.

Najpierw w dniu 24.01.2017 roku od godz. 9.00 rozgrywały mecze dziewczęta. Do turnieju zgłosiło się 2 zespoły, które stoczyły zacięty trzy setowy pojedynek, w którym zwycięsko wyszła klasa Ia pokonując klasę IIIa.

Następnie w dniu 25.01.2017 roku od godz. 9.00 do turnieju przystąpiły reprezentacje chłopców. Do turnieju zgłosiło się 12 zespołów. Mecze rozgrywane były systemem „pucharowych”.

Wszystkie spotkania były bardzo zacięte i często odrobina szczęścia decydowała o wyniku meczu. Impreza odbyła się w miłej sportowej atmosferze oraz w duchu „Fair play”.

Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017
Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017
Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017
Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017 Szkolny turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców :: 2016/2017

Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

W kategorii dziewcząt:

  • I miejsce - z klasa Ia w składzie: Weronika Walczak, Monika Lewandowska, Daria Cieślak, Julia Gostkowska, Aleksandra Gwardys, Kinga Jania, Natalia Wójcik
  • II miejsce - z klasa IIIa w składzie: Paulina Młodzianka, Nikola Ścibor, Magdalena Słabuszewska, Adrianna Siatkowska, Karina Górzyńska, Daria Idzikowska, Małgorzata Oryniak, Edyta Parjaszewska

W kategorii chłopców:

  • I miejsce – z klasa IIIi w składzie: Michał Gawot, Konrad Szymański, Przemysław Pariaszewszki, Krystian Wiśniewski, Bartłomiej Zdulski, Kamil Stasiak,
  • II miejsce - z klasa IIIa w składzie: Michał Gowin, Bartosz Pawlak, Adrian Kwiatkowski, Michał Byliniak, Cezary Skorupski, Bartłomiej Jakubowski,
  • III miejsce - z klasa IIsk w składzie: Patryk Muszyński, Jakub Kowalczyk, Michał Konofalski, Dawid Wiaderek, Adrian Sypulski, Daniel Kłos

 Kolejny zawodami w naszej szkole będzie piłka koszykowa dziewcząt i chłopców. Serdecznie zapraszamy.

 Nauczyciele wychowania fizycznego

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 11
Start

stopka klienta wt

Joomla extensions by Siteground Hosting