Start Strefa Ucznia Harmonogram konkursów
Cze 28
środa

BIP ZSP Grójec

AISAI Laboratorium

aisai

Korzystamy z:

Cloud9IDE

Wykorzystujemy Cloud9IDE
w zawodzie technik informatyk

Platforma Edukacyjna

zspedukacja

ZSPGrójec w programie - IT Szkoła

Harmonogram konkursów i olimpiad (międzyszkolnych, powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich, szkolnych) rok szkolny 2016/2017

Lp.

IMPREZA

TERMINY

ODPOWIEDZIALNI

  1.  

Olimpiada Teologii Katolickiej

ogólnopolski

I etap 23.11.2016

Sujecka Ewa

  1.  

Archidiecezjalny Konkurs SANTO SUBITO o świętym Janie Pawle II VI edycja

etap szkolny 18.03.2017

Ks. Kulpiński Paweł

  1.  

Konkurs historyczny „Krąg”

ogólnopolski

listopad 2016

styczeń 2017

Zawadzka Elwira

  1.  

Olimpiada wiedzy o przedsiębiorczości

ogólnopolski

 

grudzień 2016

Walczak – Lewandowska Elżbieta

Sokołowska Marzanna

 

  1.  

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

ogólnopolski

11.01.2017

Kosatka Andrzej

Płatek Wiesława

 

  1.  

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

powiatowy

 

 

etap szkolny marzec 2017

etap powiatowy maj 2017

Muszyńska- Przybulewska Ewa

Rapczyńska Urszula

 

  1.  

Konkurs wiedzy informatycznej

szkolny

marzec- kwiecień 2017

Czempińska Anna

Malczewska-Kowalik Karolina

Gryga Mariusz

  1.  

Konkurs wiedzy o Armii Krajowej

I Patronie szkoły szkolny

 

listopad 2016

Zawadzka Elwira

  1.  

Konkurs Wiedzy o gospodarce

i przedsiębiorczości szkolny

luty 2017

Giedyk Joanna

Korzekwa Katarzyna

 

  1.  

Konkursy recytatorskie:

  • „Moja Ojczyzna” powiatowy

 

  • „Ogólnopolski Konkurs Recytatorski”

 

wg harmonogramu

Gruszczyńska Anna

Skucińska Mariola

Wojnowska Lidia

Kozłowska Monika

 

  1.  

Konkurs pożarniczy „Młodzież zapobiega pożarom”   szkolny

listopad 2016

Lipska Barbara

Płatek Wiesława

 

  1.  

Konkurs języka niemieckiego     szkolny

marzec 2017

Woźniak Ewelina

 

  1.  

Konkurs internetowy z języka angielskiego szkolny

dwa razy w roku szkolnym:

grudzień 2016

marzec 2017

Muszyńska- Przybulewska Ewa

Rapczyńska Urszula

  1.  

Konkurs języka rosyjskiego   szkolny

 

 

marzec 2017

Gąsienica-Gronikowska Bogusława

 

 

  1.  

Konkurs ekologiczny –segregacja odpadów przy współpracy Związku Miedzy gminnego NATURA

II edycja powiatowy

22.04.2017

 

 

Płatek Wiesława

Stańczak Alina

  1.  

 

Konkurs wiedzy technicznej   szkolny

listopad 2016

Kucharski Karol

 

  1.  

Turnieju Maszyn Wodnych

wg harmonogramu

Bańkowski Grzegorz

 

  1.  

Wojewódzki Konkurs BHP  

 

wg harmonogramu

Bańkowski Grzegorz

 

  1.  

Konkurs czytelniczy o bohaterach literackich   szkolny

 

grudzień 2016

Gąsienica-Gronikowska Bogusława

Nasiłowska Dagmara

 

 
Start Strefa Ucznia Harmonogram konkursów

stopka klienta wt