Start Strefa Maturzysty/Zawodowca Egzaminy zawodowe - terminy
Cze 28
środa

BIP ZSP Grójec

AISAI Laboratorium

aisai

Korzystamy z:

Cloud9IDE

Wykorzystujemy Cloud9IDE
w zawodzie technik informatyk

Platforma Edukacyjna

zspedukacja

ZSPGrójec w programie - IT Szkoła

Egzaminy zawodowe w sesji czerwiec/lipiec 2017

HARMONOGRAM ETAPU PISEMNEGO I PRAKTYCZNEGO EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE W ZSP W GRÓJCU – SESJA LETNIA 2017

("STARA" formuła)

DATA

LICZBA ZDAJĄCYCH

SALA EGZAMINACYJNA

 

12 czerwca 2017r. (poniedziałek) godz. 1130 - 1430 etap   pisemny

 

1 absolwent Technikum w zawodzie technik informatyk

Sala nr 40

13 czerwca 2017r. (wtorek) godz. 830 – 1330 etap praktyczny

1 absolwent Technikum w zawodzie technik informatyk

 

Sala nr 49

13 czerwca 2017r. (wtorek) godz. 830 – 1330 etap praktyczny

1 absolwent Technikum w zawodzie technik ekonomista

 

Sala nr 40


("NOWA" formuła)

DATA

KWALIFIKACJA/ LICZBA ZDAJĄCYCH

SALA EGZAMINACYJNA

CZĘŚĆ PISEMNA

20 czerwca 2017r. (wtorek) godz. 10:00 część pisemna

kwalifikacja A.35. (zawód: technik ekonomista – 27 uczniów z klasy 2a

Sala nr 1

/świetlica/

20 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 10:00

część pisemna

kwalifikacja A.18. (zawód: sprzedawca, technik handlowiec) - 21 osób, w tym:

- 4 uczniów ZSZ (klasa 3zi i 3z)

- 15 uczniów z klasy 3d

- 2 absolwentów

Kwalifikacja E.12. (zawód: technik informatyk) – 14 uczniów z klasy 2ci

kwalifikacja T.06. (zawód: kucharz) - 8 uczniów ZSZ (klasa 3w i 3z)

kwalifikacja M.18. (zawód: mechanik pojazdów samochodowych)-

6 uczniów ZSZ (klasa 3k)

Sala 2

/duża sala/

20 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 10:00

część pisemna

Kwalifikacja M.20. (zawód: technik mechanik) - 11 uczniów z klasy 3c

Sala nr 38

20 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 8:00

część pisemna

z wykorzystaniem komputerów

Kwalifikacja T.02 (zawód: operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego)– 4 uczniów

Sala nr 49

20 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 12:00

część pisemna

Kwalifikacja E.13 (zawód: technik informatyk) - 21 uczniów z klasy 3i

Kalifikacja M.44. (zawód: technik mechanik)- 1 absolwent

 

Sala nr 1

/świetlica/

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

21 czerwca 2017r. (środa)

Godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.13. – 6 uczniów z klasy 3i

  1. 1.Bartoszewski Jakub Dariusz
  2. 2.Biniszewski Konrad
  3. 3.Bugalski Jacek
  4. 4.Dylewski Jarosław
  5. 5.Gawot Michał
  6. 6.Jaszewski Karol

Sala nr 50

21 czerwca 2017r. (środa)

Godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.13. – 5 uczniów z klasy 3i

  1. 1.Kasztankiewicz Damian Jan
  2. 2.Krajewski Patryk
  3. 3.Markowski Dominik Andrzej
  4. 4.Pariaszewski Przemysław
  5. 5.Pater Piotr Adrian

Sala nr 50

22 czerwca 2017r. (środa)

Godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.13. – 5 uczniów z klasy 3i

  1. 1.Pruszkowski Rafał
  2. 2.Rosiński Rafał Stanisław
  3. 3.Siedlecki Łukasz
  4. 4.Stasiak Kamil
  5. 5.Szymański Konrad

Sala nr 50

22 czerwca 2017r. (czwartek)

godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.13. – 5 uczniów z klasy 3i

  1. 1.Tylski Damian Rafał
  2. 2.Wiśniewski Krystian Piotr
  3. 3.Wiśniewski Michał
  4. 4.Woźniak Stanisław
  5. 5.Zdulski Bartłomiej

Sala nr 50

22 czerwca 2017r. (czwartek)

godz. 9.00

część praktyczna

Kwalifikacja A.35. – 9 uczniów z klasy 2a

  1. 1.Anczewski Przemysław
  2. 2.Borkowski Bartłomiej Karol
  3. 3.Brzezińska Paulina
  4. 4.Filon Zuzanna Laura
  5. 5.Frączak Karolina
  6. 6.Gałka Kinga
  7. 7.Gromadzka Paulina
  8. 8.Kaczorek Przemysław
  9. 9.Kamińska Aleksandra

Sala nr 36

22 czerwca 2017r. (czwartek)

godz. 9.00

część praktyczna

Kwalifikacja A.35. – 8 uczniów z klasy 2a

  1. 1.Owczarek Grzegorz Jacek
  2. 2.Perkowska Adrianna
  3. 3.Rostkowska Beata Kinga
  4. 4.Spólna Dorota Magdalena
  5. 5.Stygińska Karolina
  6. 6.Tworek Klaudia Agnieszka
  7. 7.Werbanowska Wioleta
  8. 8.Żelazowska Aleksandra

Sala nr 49

22 czerwca 2017r. (czwartek)

godz. 9.00

część praktyczna

Kwalifikacja A.35. – 10 uczniów z klasy 2a

  1. 1.Kartashyan Artur
  2. 2.Kowalczyk Monika
  3. 3.Kwiatkowska Katarzyna
  4. 4.Lewandowska Żaneta
  5. 5.Makuch Bartłomiej Edward
  6. 6.Merska Marta Beata
  7. 7.Napiórkowska Dominika
  8. 8.Nowalska Katarzyna
  9. 9.Organiściak Malwina Natalia
  10. 10.Organiściak Piotr Miłosz

Sala nr 40

26 czerwca 2017r. (poniedziałek)

godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja A.18. - 5 uczniów z klasy 3d

  1. 1.Banasiewicz Karolina
  2. 2.Bogus Dominik
  3. 3.Brzozowski Piotr Rafał
  4. 4.Cieślicka Natalia
  5. 5.Długowska Dominika

Sala nr 23

26 czerwca 2017r. (poniedziałek)

godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja A.18. – 5 uczniów z klasy 3d

  1. 1.Gibała Izabela Magdalena
  2. 2.Koniak Aleksandra
  3. 3.Orzoł Michał
  4. 4.Prokop Kamila
  5. 5.Puczyńska Kamila

Sala nr 23

26 czerwca 2017r. (poniedziałek)

godz. 16:00

część praktyczna

Kwalifikacja A.18. – 5 uczniów z klasy 3d

  1. 1.Rączkowska Karolina
  2. 2.Sałajczyk Sandra
  3. 3.Stasiak Natalia
  4. 4.Stygińska Maria Monika
  5. 5.Surma Ewelina

Sala nr 23

27 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja A.18. – 5 uczniów

/ZSP w Warce/

  1. 1.Bajerowska Paulina
  2. 2.Długoszek Kinga
  3. 3.Kowalczyk Klaudia
  4. 4.Młynarczyk Klaudia Fryderyka
  5. 5.Owczarek Mariola

Sala nr 23

27 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja A.18. – 5 uczniów

/ZSP w Warce/

  1. 1.Piliszek Daniel Jacek
  2. 2.Simbor Emilia Lucyna
  3. 3.Sobieraj Ewelina
  4. 4.Wójcik Irena Magdalena
  5. 5.Zaranek Klaudia Katarzyna

Sala nr 23

27 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 16:00

część praktyczna

Kwalifikacja A.18. – 4 uczniów ZSZ

  1. 1.Komorowska Karolina Martyna
  2. 2.Płaska Emilia
  3. 3.Reszka Anna
  4. 4.Szymańska Aleksandra

Sala nr 23

27 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja M.44. – 1 absolwent

  1. 1.Nowakowski Łukasz

Sala nr 28

27 czerwca 2017r. (wtorek)

godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.14. – 2 absolwentów

  1. 1.Lewandowski Sebastian
  2. 2.Siedlecki Kamil

Sala nr 50

28 czerwca 2017r. (środa)

godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja M.20 – 6 uczniów z klasy 3c

  1. 1.Brelski Mateusz Łukasz
  2. 2.Ejmocki Rafał
  3. 3.Glinka Marcin Bartłomiej
  4. 4.Jakubowski Grzegorz
  5. 5.Katana Bartosz Kacper
  6. 6.Osiński Piotr Adam

Sala 26

28 czerwca 2017r.(środa)

godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja M.20 - 5 uczniów z klasy 3c

  1. 1.Piechota Hubert
  2. 2.Suwarski Karol Ludwik
  3. 3.Włodarczyk Mateusz
  4. 4.Włodarczyk Sebastian Dominik
  5. 5.Żurawski Sebastian

Sala 26

29 czerwca 2017r.(czwartek)

godz. 8:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.12. – 5 uczniów z klasy 2ci

  1. 1.Bartos Damian
  2. 2.Budzik Karol Jan
  3. 3.Dudek Sebastian
  4. 4.Fukowski Kacper Sylwester
  5. 5.Guba Damian

 

Sala nr 50

29 czerwca 2017r. (czwartek)

godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.12. – 5 uczniów z klasy 2ci

  1. 1.Jackowski Jakub Piotr
  2. 2.Jugo Dorian
  3. 3.Kołacz Adrian Dominik
  4. 4.Lesiak Milena Maria
  5. 5.Pacuszka Karol

Sala nr 50

29 czerwca 2017r. (czwartek)

godz. 16:00

część praktyczna

Kwalifikacja E.12. – 4 uczniów z klasy 2ci

  1. 1.Sałaj Igor
  2. 2.Spociński Daniel
  3. 3.Wołukanis Aleksandra
  4. 4.Zimałek Rafał

Sala nr 50

30.06. 2017r. (piątek)

godz. 9:00

część praktyczna

Kwalifikacja T.2. – 4 uczniów z klasy 3w

  1. 1.Chróściel Arkadiusz Andrzej
  2. 2.Ellwart Dominik
  3. 3.Mrowiński Robert Andrzej
  4. 4.Owczarek Mateusz

Egzamin odbędzie się     w Zespole Szkół Spożywczych      

i Hotelarskich      

w Radomiu,

ul. Armii Ludowej 1

26.06.2017r.

(poniedziałek)

godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja M.18. -5 uczniów z klasy 3k

  1. 1.Feliksiak Karol Mikołaj
  2. 2.Feliksiak Robert
  3. 3.Gostkowski Marcin
  4. 4.Jerzak Krystian Andrzej
  5. 5.Michalski Grzegorz Stanisław

Egzamin odbędzie się w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu,

ul. 25 Czerwca 66

26.06.2017r.

(poniedziałek)

godz. 16:00

część praktyczna

Kwalifikacja M.18. -1 uczeń z klasy 3k

  1. 1.Arak Norbert Łukasz

Egzamin odbędzie się w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu,

ul. 25 Czerwca 66

27.06.2017r.

(wtorek)

godz. 12:00

część praktyczna

Kwalifikacja T.06.- 4 uczniów z klasy 3z

  1. 1.Czechowska Martyna
  2. 2.Jaworek Anita Joanna
  3. 3.Jędruch Tomasz
  4. 4.Jędruch Weronika

 

Egzamin odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce,

ul. Obwodowa 2

27.06.2017r.

(wtorek)

godz. 16:00

część praktyczna

Kwalifikacja T.06.- 4 uczniów z klasy 3w

  1. 1.Siedlecki Robert
  2. 2.Sygnarek Oskar
  3. 3.Szczepanik Sebastian Kacper
  4. 4.Włodarski Rafał

Egzamin odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce,

ul. Obwodowa 2

 

Podane godziny są godzinami rozpoczęcia egzaminu. Członkowie zespołów oraz uczniowie zgłaszają się na 1 godzinę przed rozpoczęciem egzaminu.

Część pisemna trwa 60 minut.

Część praktyczna z kwalifikacji A.18. trwa 150 minut, A.35 - 180 minut, E.12 - 150 minut, E.13 – 150 minut, E.14 – 150 minut, M.18. -120 minut, M.20 - 120 minut, M.44 – 120 minut, T.02.-180 minut, T.06. -120 minut. Czas trwania egzaminu może być wydłużony o 30 minut dla osób z dysleksją.

Opracowała: Marianna Walkiewicz

 
Start Strefa Maturzysty/Zawodowca Egzaminy zawodowe - terminy

stopka klienta wt