Lp.
|
Nazwisko i imię nauczyciela
|
Termin konsultacji
|
Nauczane przedmioty
|
1
|
Banaszek Ewa
|
Poniedziałek 7.30 -8.00 Środa7.30 -8.00
|
Wychowanie fizyczne
|
2
|
Bańkowski Grzegorz
|
Środa 15.10
|
Przedmioty zawodowe –T. mechanik
|
3
|
Barański Tomasz
|
Piątek, 13:30 – 14:30
|
Przedmioty zawodowe –T. informatyk, T. programista
|
4
|
Bernaś Ewelina
|
Czwartek, 10:50 – 11:35
|
Język rosyjski
|
5
|
Cichacka Joanna
|
Poniedziałek, 13:25 – 14:20
|
Przedmioty zawodowe –T. spedytor
|
6
|
Czempińska Anna
|
Poniedziałek 14:20 – 15:05
|
Przedmioty zawodowe T. informatyk, T. programista, informatyka
|
7
|
Czernicka Iga
|
Czwartek 8.55 - 9.40
|
Wychowanie fizyczne
|
8
|
Czernicka Joanna
|
Piątek 13.25 - 14.25
|
informatyka
|
9
|
Gałkowska Marta
|
Piątek: 9.40-10.40.
|
Język niemiecki
|
10
|
Gąsienica -Gronikowska Bogusława
|
Środa 7.00-8.00
|
Język rosyjski
|
11
|
Gąsienica-Gronikowski Łukasz
|
Wtorek 15.00 - 16.00
|
Historia, filozofia, hit
|
12
|
Giedyk Joanna
|
Wtorek 15.05 - 16.05
|
Przedmioty zawodowe – T. handlowiec, T. ekonomista
|
13
|
Gołębiewski Zbigniew
|
Poniedziałek 15.15 - 16.15
|
Przedmioty zawodowe- T. informatyk T. programista
|
14
|
Górska Anna
|
Czwartek 7.00-8.00 (co drugi tydzień)
|
Fizyka, matematyka
|
15
|
Gryga Mariusz
|
Piątek 8.50–9.50
|
Przedmioty zawodowe – T.informatyk, T. programista
|
16
|
Jon Jerzy
|
|
bhp
|
17
|
Karwan Krzysztof
|
Wtorek 7:55 – 8:55
|
strony internetowe, pracownia aplikacji internetowych, laboratorium aplikacji internetowych
|
18
|
Korczak Xymena
|
Piątek, 14:35-15:20, piątek 14:15-15:00 (naprzemiennie – co dwa tygodnie)
|
Język polski
|
19
|
Kosatka Andrzej
|
Poniedziałek 7.30 - 8.00, Środa 7.30 - 8.00
|
geografia
|
20
|
Kosatka Lidia
|
Piątek 15.05 - 16.50
|
geografia
|
21
|
Kozemko Ołena
|
Czwartek 15.10 - 15.40
|
Język rosyjski
|
22
|
Krupińska Daria
|
|
pedagog
|
23
|
Krynicka Dorota
|
Piątek 11.30-12.30
|
matematyka
|
24
|
Kucharski Karol
|
Piątek 8:00 – 8:45
|
Przedmioty zawodowe T. mechanik
|
25
|
Kuranda Artur
|
Piątek 11.40 - 12.40
|
Przedmioty zawodowe- T. spedytor
|
26
|
Kurowski Andrzej
|
Czwartek: 13.30 - 14.30
|
matematyka
|
27
|
Lenart Maria
|
|
bibliotekarz
|
28
|
Lipska Barbara
|
|
pedagog
|
29
|
Mastalerz Lucyna
|
|
Język niemiecki
|
30
|
Mazur Anna
|
Wtorek 8:00– 8:45, wtorek 15.05:15:20
|
Przedmioty zawodowe –T.spedytor
|
31
|
Moskal Artur
|
|
historia
|
32
|
Muszyńska-Przybulewska Ewa
|
Wtorek 7:55 – 8:55
|
Język angielski
|
33
|
Nasiłowska Dagmara
|
|
Wos, bibliotekarz
|
35
|
Nowak Daniel
|
Wtorek 7:55 – 8:55
|
Przedmioty zawodowe T.informatyk, T.programista
|
36
|
Osińska Jolanta
|
Środa 14.20 – 15.05
|
Przedmioty zawodowe- T.ekonomista
|
38
|
Ostrowska Olga
|
Czwartek 8:00 – 8:45
|
Wychowanie fizyczne
|
39
|
Ostrowski Janusz
|
Czwartek 14:20 – 15:05 0
|
Wos, edb,
|
40
|
Pasztalaniec Sanija
|
Czwartek 11.35 - 12.30
|
Język angielski
|
41
|
Pawełek Ewa
|
Czwartek 10.35-11.35
|
Język polski
|
42
|
Pawlak Anna
|
Środa 15.00 – 16.00
|
Przedmioty zawodowe- T. ekonomista, T. handlowiec, matematyka, fizyka
|
43
|
Piechota Barbara
|
Wtorek 14.15 - 15.15.
|
Historia, hit
|
44
|
Piekarska Karolina
|
Poniedziałek 8.55 - 9.40
|
Wychowanie fizyczne
|
45
|
Płatek Wiesława
|
Wtorek 7.00- 7.45, czwartek 14.15- 15.00 (w czwartek wymagane umówienie)
|
Chemia, matematyka
|
46
|
Radwan Maciej
|
Czwartek 8.50- 9.50
|
Język angielski
|
47
|
Reda Jolanta
|
Poniedziałek 7.30 - 8.00 czwartek 7.30 - 8.00
|
Przedmioty zawodowe- T. Ekonomista, podstawy przedsiębiorczości
|
48
|
Sibilska Barbara
|
Poniedziałek 8.00-8.45 wtorek 8.00-8.45
|
Język angielski
|
49
|
Skarzyńska Kalina
|
Czwartek 7:30 – 8:00, 14:20-14:50
|
matematyka
|
51
|
Słowik Mariusz
|
Czwartek 9:50 – 10:35 (co drugi tydzień)
|
religia
|
42
|
Smętek Aneta
|
Czwartek 15:00-15:55
|
Język polski
|
53
|
Sobechowicz Krystian
|
|
pedagog
|
54
|
Sokołowska Marzanna
|
Poniedziałek 15.10 - 16.00
|
Przedmioty zawodowe- T.ekonomista, T. handlowiec
|
55
|
Stańczak Alina
|
Poniedziałek 13.25- 14.25
|
Biologia, chemia
|
56
|
Sujecka Ewa
|
Wtorek 15.10 - 16.10
|
religia
|
57
|
Syska Edyta
|
Poniedziałek 9.00 - 10.00
|
Przedmioty zawodowe –T.ekonomista, T. programista, informatyka
|
58
|
Szczepańska Anna
|
Wtorek 11.45 - 12.30
|
Wychowanie fizyczne
|
59
|
Szczucińska Irmina
|
Wtorek 11:45 – 12:30 (co drugi tydzień)
|
Przedmioty zawodowe - T.ekonomista, T. handlowiec
|
60
|
Szymanek Aniela
|
Czwartek 13.30 - 14.30 (co drugi tydzień)
|
biologia
|
61
|
Ścisłowska Ewa
|
Poniedziałek 11.45 - 12.40
|
Język polski
|
62
|
Śliwa-Jóźwik Anna
|
Poniedziałek 15.10 - 16.10
|
biologia
|
63
|
Walczak Małgorzata
|
Poniedziałek 15.05-15.35, Środa 15.05-15.35
|
Język angielski
|
64
|
Walczak-Lewandowska Elżbieta
|
Piątek 14.15-15.15
|
Przedmioty zawodowe- T. ekonomista, T. Handlowiec
|
65
|
Walkiewicz Marianna
|
Czwartek 15.05 - 16.05
|
Przedmioty zawodowe –T. Ekonomista, T handlowiec
|
66
|
Warzybok Marzena
|
piątek 7.00 - 8.00
|
matematyka
|
67
|
Wasilewska Monika
|
Wtorek 13.30-14.30
|
Język angielski
|
68
|
Ważyńska Anna
|
czwartek 14:20 – 15:05
|
fizyka
|
69
|
Wójcik Krzysztof
|
Czwartek 7.00 - 7.45
|
historia
|
70
|
Zajkowski Kamil
|
Środa 9.50 - 10.35
|
Wychowanie fizyczne
|
71
|
Zalewska Mariola
|
Poniedziałek 15: 30 – 16:00 co dwa tygodnie
|
religia
|
72
|
Zielonka Wiesława
|
Piątek 13.30 - 13.55
|
geografia
|