Start
Cze 28
środa

BIP ZSP Grójec

AISAI Laboratorium

aisai

Korzystamy z:

Cloud9IDE

Wykorzystujemy Cloud9IDE
w zawodzie technik informatyk

Platforma Edukacyjna

zspedukacja

ZSPGrójec w programie - IT Szkoła

Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców

We wtorek 28 marca po raz piąty rozegrano Turniej Koszykówki Szkół Ponadgimnazjalnych upamiętniający zmarłego nagle w 2012 roku nauczyciela wychowania fizycznego, który z wielką pasją i zaangażowaniem wykonywał swój zawód. Swoją pasją i miłością do sportu zarażał młodzież, która do dnia dzisiejszego docenia i pamięta swojego nauczyciela.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza w V Memoriale Stanisława Roga przystąpiło sześć drużyn ze szkół powiatu grójeckiego. Reprezentacje z LO Grójec, ZSP Warka, LO Warka, ZSP Jasieniec, CKZiU Nowa Wieś oraz ZSP Grójec rozegrały mecze w dwóch grupach.

Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017

 

 

Drużyna ZSP Grójec w meczu otwarcia turnieju pokonała LO Warkę 20:13. Kolejny mecz w grupie rozegraliśmy z ZSP Jasieniec, w którym niestety ulegliśmy rywalom 13:15. Ostatni mecz w fazie grupowej rozegrany między LO Warka a ZSP Jasieniec zakończył się wygraną dla reprezentacji z Warki 21:17 co pozwoliło nam na wyjście z grupy z pierwszego miejsca i rozegranie półfinałowego meczu z ZSP Warka, w którym pokonaliśmy rywali 14:11.

Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017
Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017

W drugim półfinałowym meczu między LO Grójec a ZSP Jasieniec, skuteczniejszą drużyną okazała się reprezentacja LO Grójec, kończąc zwycięsko spotkanie wynikiem 23:16.

Mecz o trzecie miejsce został rozegrany między szkołami ZSP Jasieniec - ZSP Warka, który zakończył się wynikiem 21:17 dla reprezentacji ZSP Jasieniec.

W finale, spotkali się ubiegłoroczni mistrzowie i wicemistrzowie IV memoriału, LO Grójec oraz ZSP Grójec. Z pewnością był to mecz, który zapewnił kibicom, zawodnikom jak i samym trenerom najwięcej emocji. Po wyrównanej walce spotkanie zakończyło się wynikiem 14:12 dla reprezentacji naszej szkoły.

Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017
Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017 Reprezentacja naszej szkoły Mistrzem w V Memoriale Stanisława Roga w Koszykówce Chłopców :: 2016/2017

Najlepszym strzelcem turnieju po raz kolejny został Tomasz Górka z ZSP Grójec, natomiast zawodnikiem, Maciej Snopek z LO Grójec.

Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone pucharami, medalami oraz dyplomami. Za indywidualne osiągnięcia zawodnicy dostali pamiątkowe statuetki.

Turniej rozegrany został w miłej sportowej atmosferze, choć rywalizacja była bardzo zacięta i losy wygranych meczów ważyły się do ostatnich sekund.

Klasyfikacja końcowa:

 • I miejsce: ZSP Grójec
 • II miejsce: LO Grójec
 • III miejsce: ZSP Jasieniec
 • IV miejsce: ZSP Warka
 • V miejsce: LO Warka
 • VI miejsce: CKZiU Nowa Wieś

Reprezentacja ZSP Grójec:

 • 1. Tomasz Górka IV a
 • 2. Kamil Kuchta IV a
 • 3. Damian Pruszkowski IV a
 • 4. Karol Suwarski III c
 • 5. Grzegorz Jakubowski III c
 • 6. Bartłomiej Zdulski III i
 • 7. Michał Byliniak III a
 • 8. Daniel Hoszwa IV i
 • 9. Patryk Muszyński II sk

Iga Czernicka

 
Start

stopka klienta wt