DATA

    LICZBA ZDAJĄCYCH

SALA EGZAMINACYJNA

MODEL

CZĘŚĆ PISEMNA

23.06.2020 (wtorek)

godz. 10:00

 6 uczniów T – kwalifikacja AU.20

 8 uczniów BS -  kwalifikacja AU.20

 3 uczniów BS -  kwalifikacja MG.18

 4 uczniów BS -  kwalifikacja TG.07

 Sala nr 2 (świetlica)

 

 23.06.2020 (wtorek)

godz. 10:00

 29 uczniów T – kwalifikacja AU.35

 25 uczniów T – kwalifikacja EE.08

 Sala nr 1 (duża sala gimnastyczna)

 

23.06.2020 (wtorek)

godz. 14:00

 1 uczeń T – kwalifikacja E.14

 Sala nr 18

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 

25.06.2020

(czwartek godz. 8:00)

 

 6 uczniów T – kwalifikacja E.14

  1. Drzewiecki Jakub
  2. Mikowski Jan Patryk
  3. Pachołowski Patryk
  4. Kaleta Przemysław
  5. Mrozowska Katarzyna
  6. Rosiński Rafał

Sala nr 50

DK

25.06.2020

(czwartek godz. 9:00)

 

 7 uczniów T -kwalifikacja  AU.35 

  1. Klimek Amelia
  2. Kłosiewicz Anna Maria
  3. Krawczak Julia Maria
  4. Książek Natalia
  5. Łach Natalia
  6. Łapiński Paweł
  7. Małkowski Bartłomiej Mateusz

Sala nr 37

DK

25.06.2020

(czwartek godz. 9:00)

 

 7 uczniów T – kwalifikacja  AU.35

  1. Chajęcka Aneta
  2. Czupryniak Weronika
  3. Dzikowska Katarzyna Barbara
  4. Fidos Wiktoria
  5. Gałązka Patrycja
  6. Jackowska Martyna Dorota
  7. Jakubczak Justyna

Sala nr 40

DK

25.06.2020

(czwartek godz. 15:00)

 

 7 uczniów T – kwalifikacja  AU.35

  1. Strzelczyk Martyna
  2. Szymańska Wiktoria Aleksandra
  3. Werbanowska Patrycja Olga
  4. Wierzbicka Wioleta
  5. Wójcik Karolina
  6. Woźniak Daniel Paweł
  7. Zychowicz Wiktoria

Sala nr 37

DK

 

25.06.2020

(czwartek godz. 15:00)

 

7 uczniów T – kwalifikacja  AU.35

  1. Matulka Martyna Izabela
  2. Merska Marta
  3. Michalska Dominika Natalia
  4. Piekarska Kinga
  5. Przybyszek Michał Jan
  6. Ryczkowska Gabriela
  7. Sitarek Maksymilian Mateusz

Sala nr 40

DK

26.06.2020

(piątek  godz. 15:00)

 

 

 6 uczniów T– kwalifikacja A.36

  1. Cieślak Daria Bogusława
  2. Gwardys Aleksandra
  3. Jania Kinga Wiktoria
  4. Krakowiak Mateusz Andrzej
  5. Malinowski Jakub
  6. Jagiełło Paulina

Sala nr 37

DK

29.06.2020

(poniedziałek godz. 8:00)

 

 6 uczniów  Tkwalifikacja AU.20

  1. Cieślicka Weronika
  2. Deć Adrianna Patrycja
  3. Dudek Adrian
  4. Geszprych Łukasz
  5. Kober Przemysław Łukasz
  6. Tujak Aneta

Sala nr 23

W

 29.06.2020

(poniedziałek godz. 12:00)

 

 

  4 uczniów BS – kwalifikacja AU.20

  1. Jaworek Weronika
  2. Książek Katarzyna
  3. Marcinkowski Piotr
  4. Rutkowski Remigiusz

Sala nr 23

W

29.06.2020

(poniedziałek godz. 16:00)

 4 uczniów BS – kwalifikacja AU.20

  1. Kaszewiak Weronika
  2. Kępińska Katarzyna Patrycja
  3. Mirkowski Cezary Piotr
  4. Pariaszewski Damian

Sala 23

W

30.06.2020

(wtorek godz. 8:00)

 

5 uczniów BS (Warka) – kwalifikacja AU.20

  1. Bielecki Krystian
  2. Birke Sebastian
  3. Ignaczak Kinga
  4. Karaluch Weronika
  5. Konieczna Natalia

Sala 23

W

30.06.2020

(wtorek godz. 12:00)

 

6 uczniów BS (Warka)– kwalifikacja AU.20

  1. Łuszczyk Kinga Łucja
  2. Pierścionek Wiktoria Anna
  3. Przepiórka Kamila
  4. Rzesiewska Małgorzata
  5. Stolarczuk Sebastian
  6. Wolska Natalia

Sala 23

W

01.07.2020

(środa godz. 8:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Barański Marcin Dominik
  2. Barszcz Sebastian
  3. Bednarski Jakub
  4. Cibor Filip
  5. Ellwart Mateusz Jakub

Sala 32

WK

01.07.2020

(środa godz. 12:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Gazda Patryk
  2. Grochowski Piotr
  3. Jagliński Kacper
  4. Klaus Mateusz
  5. Konarzewski Mateusz Jan

Sala 32

WK

02.07.2020

(czwartek godz. 8:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Kozłowski Hubert
  2. Krzyżanowski Bartłomiej Tomasz
  3. Małachowski Jakub
  4. Maliszewski Mateusz Marcin
  5. Norberciak Michał

Sala 32

WK

02.07.2020

(czwartek godz. 12:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Rejmer Jakub
  2. Rusinowski Adrian
  3. Sadkowski Jakub Tomasz
  4. Senator Maciej
  5. Skurzanko Jakub

Sala 32

WK

02.07.2020

(czwartek godz. 16:00)

 

5 uczniów T – kwalifikacja EE.08

  1. Śliwiński Damian
  2. Wasilewski Kamil Kacper
  3. Witczak Jakub Jan
  4. Witkowski Maciej
  5. Zaręba Bartłomiej

 

Sala 32

WK

Podane godziny są godzinami rozpoczęcia egzaminu. Członkowie zespołów oraz uczniowie zgłaszają się na 1 godzinę przed rozpoczęciem egzaminu.  Część pisemna trwa 60 minut. Część praktyczna z kwalifikacji AU.20 trwa 150 minut, AU.35 -180 minut, A.36 -  180 minut,  EE.08 – 150 minut, E.14  – 150 minut.

Czas trwania egzaminu może być wydłużony o 30 minut dla osób z dysfunkcjami.

 

FORMUŁA 2017
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 8 sierpnia 2019 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie  oraz egzaminu eksternistycznego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2020 roku według podstawy programowej kształcenia w zawodach z 31 marca 2017 r.1- formuła 2017

FORMUŁA 2012

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 8 sierpnia 2019 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz egzaminu eksternistycznego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2020 roku według podstawy programowej kształcenia w zawodach z 7 lutego 2012 r.1- formuła 2012

Klasa

Termin

2a

technik ekonomista

(3tygodnie)

07 października – 25 października 2019

2i

technik informatyk

(4tygodnie)

18 listopada – 13 grudnia 2019

2di

technik informatyk

(4tygodnie)

02 marca – 27 marca 2020

3ds

technik handlowiec   technik spedytor

(4 tygodnie)

02 marca – 13 marca 2020

18 maja – 29 maja 2020

3a

technik ekonomista

(3tygodnie)

18 maja - 05 czerwca 2020

3i

technik informatyk

(4tygodnie)

20 stycznia – 31 stycznia 2020

18 maja – 29 maja 2020

Sporządziła: Marianna Walkiewicz

UWAGA!  Terminy praktyk zawodowych  uległy zmianie ze względu na realizację projektu unijnego ERAZMUS +

Uwaga! 01.10.2019r. uaktualniony/zmieniony został plan kursów. Prosimy o ponowne zapoznanie się z nim!

Kierownik Szkolenia Praktycznego

Uwaga, zmieniły się terminy niektórych kursów I-go stopnia. Prosimy o zapoznanie się z nowymi terminami!

Załączniki:
Pobierz plik (kursy1920.docx)Plan kursów II oraz III stopnia na rok szkolny 2019/2020[Uwaga! W dniu 01.10.2019r. uaktualniony/zmieniony został paln kursów. Prosimy o ponowne zapoznanie się z nim!]
Pobierz plik (kursy_igo_stopnia_2020.pdf)Plan kursów I stopnia na rok szkolny 2019/2020[ ]

Podkategorie

Aktualne Projekty w szkole

Projekt Syntea

100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZSP im. AK Obwodu "Głuszec”-Grójec w Grójcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Nasz Wolontariat

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2017

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski
Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2019 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.