Część PISEMNA I PRAKTYCZNA egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w ZSP GRÓJEC – styczeń luty 2019

DATA LICZBA ZDAJĄCYCH SALA EGZAMINACYJNA MODEL
CZĘŚĆ PISEMNA
10.01.2019 (czwartek) godz. 10:00

1 uczeń – kwalifikacja A.35 

3 uczniów – kwalifikacja E.12 

1 uczeń – kwalifikacja T.6

Sala nr 40

 

10.01.2019 (czwartek) godz. 12:00

 

22 uczniów – kwalifikacja A.22

25 uczniów – kwalifikacja A.36

2 uczniów – kwalifikacja E.13

7 uczniów – kwalifikacja M.44

Sala 1 /duża sala gimnastyczna/

 

10.01.2019 (czwartek) godz. 14:00

13 uczniów – kwalifikacja  E.14

Sala 38

 

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 

14.01.2019r. (poniedziałek) godz. 9:00

7 uczniów – kwalifikacja A.22

  1. Piątkowska Hanna Maria 
  2. Osuch Dawid
  3. Michalak Agata
  4. Kot Michał Gerard
  5. Klimek Aleksandra
  6. Kaźmierczak Adrianna

Sala nr 37

DK

14.01.2019r. (poniedziałek) godz. 9:00

7 uczniów – kwalifikacja A.22 

  1. Karaś Piotr Jan
  2. Jasińska Aleksandra
  3. Jakubowski Bartłomiej
  4. Durajska Marta Kamila
  5. Dudek Maciej Mikołaj
  6. Dębowska Anita
  7. Dąbrowska Marta Monika

Sala nr 40 

DK 

14.01.2019r. (poniedziałek) godz. 15:00

8 uczniów – kwalifikacja A.22

  1. Sieńska Martyna
  2. Siedlanowski Dominik
  3. Poławska Weronika
  4. Polewski Krzysztof Gabriel
  5. Łyjak Klaudia Anna
  6. Kudlak Mateusz
  7. Trojanowski Adrian Tadeusz
  8. Żyłka Patrycja

Sala nr 40

DK

15.01.2019r. (wtorek) godz. 8:00

8 uczniów – kwalifikacja E.14 

  1. Kołacz Adrian Dominik
  2. Jackowski Jakub Piotr
  3. Guba Damian
  4. Dudek Sebastian
  5. Bartos Damian
  6. Lesiak Milena Maria
  7. Pariaszewski Przemysław

Sala nr 50

DK

15.01.2019r. (wtorek) godz. 12:00

7 uczniów – kwalifikacja E.14

  1. Budzik Karol Jan
  2. Pacuszka Karol
  3. Zimałek Rafał
  4. Wołukanis Aleksandra
  5. Wiśniewski Michał
  6. Spociński Daniel

Sala nr 50

DK

17.01.2019r. (czwartek) godz. 9:00

6 uczniów – kwalifikacja A.35

  1. Cieślak Daria Bogusława
  2. Piekarniak Piotr
  3. Malinowski Jakub
  4. Jania Kinga Wiktoria
  5. Feliksiak Weronika Kinga

Sala nr 40

DK

18.01.2019r. (piątek) godz. 8:00

8 uczniów – kwalifikacja M.44

  1. Krawczak Łukasz Krzysztof
  2. Kacprzak Jan Krzysztof
  3. Dudek Dominik
  4. Brudes Daniel Maciej
  5. Sachanowski Mateusz
  6. Wlazło Paweł

Sala nr 28

DK

18.01.2019r. (piątek) godz. 9:00

 

10 uczniów – kwalifikacja A.36

  1. Kowalczyk Monika
  2. Kamińska Aleksandra
  3. Gromadzka Paulina
  4. Jasińska Ewelina
  5. Frączak Karolina
  6. Filon Zuzanna Laura
  7. Brzezińska Paulina
  8. Borkowski Bartłomiej Karol
  9. Anczewski Przemysław

Sala nr 40

DK

18.01.2019r. (piątek) godz. 9:00

7 uczniów – kwalifikacja A.36 

  1. Organiściak Piotr Miłosz
  2. Organiściak Malwina Natalia
  3. Nowalska Katarzyna
  4. Napiórkowska Dominika
  5. Merska Marta Beata
  6. Lewandowska Żaneta
  7. Kwiatkowska Katarzyna

Sala nr 37

DK

18.01.2019r. (piątek) godz. 15:00

9 uczniów – kwalifikacja A.36

  1. Żelazowska Aleksandra
  2. Werbanowska Wioleta
  3. Tworek Klaudia Agnieszka
  4. Stygińska Karolina
  5. Spólna Dorota Magdalena
  6. Rostkowska Beata Kinga
  7. Perkowska Adrianna
  8. Owczarek Grzegorz Jacek
  9. Ścibor Nikola

Sala nr 37

DK

15.02.2019r. (piątek) godz. 8:00

5 uczniów – kwalifikacja  E.12

  1. Drzewiecki Jakub
  2. Cacek Damian
  3. Gazda Damian
  4. Grudzień Dawid Wojciech

Sala nr 50

WK

15.02.2019r. (piątek) godz. 12:00

5 uczniów – kwalifikacja  E.12

  1. Prokop Krystian
  2. Pachołowski Patryk
  3. Nowaczewski Jakub Krystian
  4. Kornet Krystian Sylwester
  5. Komorowski Michał

Sala nr 50

WK

Podane godziny są godzinami rozpoczęcia egzaminu. Członkowie zespołów oraz uczniowie zgłaszają się na 1 godzinę przed rozpoczęciem egzaminu.  Część pisemna trwa 60 minut. Część praktyczna z kwalifikacji A.22 trwa 180 minut, A.35 -  180 minut, A.36 -  180 minut, E.12 - 150 minut, E.14  – 150 minut,  M.44 – 120 minut.  

Czas trwania egzaminu może być wydłużony o 30 minut dla osób z dysleksją. 

Projekty w ZSP Grójec

100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZSP im. AK Obwodu "Głuszec”-Grójec w Grójcu jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Wolontariat ZSPGrójec

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2017

NASZE SUKCESY - Wyniki MATUR 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski
Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2019 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.