Lp. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Termin konsultacji |
Nauczane przedmioty |
1 |
Banaszek Ewa |
Poniedziałek 7.30 -8.00 Środa7.30 -8.00 |
Wychowanie fizyczne |
2 |
Bańkowski Grzegorz |
Środa 15.10 |
Przedmioty zawodowe –T. mechanik |
3 |
Barański Tomasz |
Piątek, 13:30 – 14:30 |
Przedmioty zawodowe –T. informatyk, T. programista |
4 |
Bernaś Ewelina |
Czwartek, 10:50 – 11:35 |
Język rosyjski |
5 |
Cichacka Joanna |
Poniedziałek, 13:25 – 14:20 |
Przedmioty zawodowe –T. spedytor |
6 |
Czempińska Anna |
Poniedziałek 14:20 – 15:05 |
Przedmioty zawodowe T. informatyk, T. programista, informatyka |
7 |
Czernicka Iga |
Czwartek 8.55 - 9.40 |
Wychowanie fizyczne |
8 |
Czernicka Joanna |
Piątek 13.25 - 14.25 |
informatyka |
9 |
Gałkowska Marta |
Piątek: 9.40-10.40. |
Język niemiecki |
10 |
Gąsienica -Gronikowska Bogusława |
Środa 7.00-8.00 |
Język rosyjski |
11 |
Gąsienica-Gronikowski Łukasz |
Wtorek 15.00 - 16.00 |
Historia, filozofia, hit |
12 |
Giedyk Joanna |
Wtorek 15.05 - 16.05 |
Przedmioty zawodowe – T. handlowiec, T. ekonomista |
13 |
Gołębiewski Zbigniew |
Poniedziałek 15.15 - 16.15 |
Przedmioty zawodowe- T. informatyk T. programista |
14 |
Górska Anna |
Czwartek 7.00-8.00 (co drugi tydzień) |
Fizyka, matematyka |
15 |
Gryga Mariusz |
Piątek 8.50–9.50 |
Przedmioty zawodowe – T.informatyk, T. programista |
16 |
Jon Jerzy |
|
bhp |
17 |
Karwan Krzysztof |
Wtorek 7:55 – 8:55 |
strony internetowe, pracownia aplikacji internetowych, laboratorium aplikacji internetowych |
18 |
Korczak Xymena |
Piątek, 14:35-15:20, piątek 14:15-15:00 (naprzemiennie – co dwa tygodnie) |
Język polski |
19 |
Kosatka Andrzej |
Poniedziałek 7.30 - 8.00, Środa 7.30 - 8.00 |
geografia |
20 |
Kosatka Lidia |
Piątek 15.05 - 16.50 |
geografia |
21 |
Kozemko Ołena |
Czwartek 15.10 - 15.40 |
Język rosyjski |
22 |
Krupińska Daria |
|
pedagog |
23 |
Krynicka Dorota |
Piątek 11.30-12.30 |
matematyka |
24 |
Kucharski Karol |
Piątek 8:00 – 8:45 |
Przedmioty zawodowe T. mechanik |
25 |
Kuranda Artur |
Piątek 11.40 - 12.40 |
Przedmioty zawodowe- T. spedytor |
26 |
Kurowski Andrzej |
Czwartek: 13.30 - 14.30 |
matematyka |
27 |
Lenart Maria |
|
bibliotekarz |
28 |
Lipska Barbara |
|
pedagog |
29 |
Mastalerz Lucyna |
|
Język niemiecki |
30 |
Mazur Anna |
Wtorek 8:00– 8:45, wtorek 15.05:15:20 |
Przedmioty zawodowe –T.spedytor |
31 |
Moskal Artur |
|
historia |
32 |
Muszyńska-Przybulewska Ewa |
Wtorek 7:55 – 8:55 |
Język angielski |
33 |
Nasiłowska Dagmara |
|
Wos, bibliotekarz |
35 |
Nowak Daniel |
Wtorek 7:55 – 8:55 |
Przedmioty zawodowe T.informatyk, T.programista |
36 |
Osińska Jolanta |
Środa 14.20 – 15.05 |
Przedmioty zawodowe- T.ekonomista |
38 |
Ostrowska Olga |
Czwartek 8:00 – 8:45 |
Wychowanie fizyczne |
39 |
Ostrowski Janusz |
Czwartek 14:20 – 15:05 0 |
Wos, edb, |
40 |
Pasztalaniec Sanija |
Czwartek 11.35 - 12.30 |
Język angielski |
41 |
Pawełek Ewa |
Czwartek 10.35-11.35 |
Język polski |
42 |
Pawlak Anna |
Środa 15.00 – 16.00 |
Przedmioty zawodowe- T. ekonomista, T. handlowiec, matematyka, fizyka |
43 |
Piechota Barbara |
Wtorek 14.15 - 15.15. |
Historia, hit |
44 |
Piekarska Karolina |
Poniedziałek 8.55 - 9.40 |
Wychowanie fizyczne |
45 |
Płatek Wiesława |
Wtorek 7.00- 7.45, czwartek 14.15- 15.00 (w czwartek wymagane umówienie) |
Chemia, matematyka |
46 |
Radwan Maciej |
Czwartek 8.50- 9.50 |
Język angielski |
47 |
Reda Jolanta |
Poniedziałek 7.30 - 8.00 czwartek 7.30 - 8.00 |
Przedmioty zawodowe- T. Ekonomista, podstawy przedsiębiorczości |
48 |
Sibilska Barbara |
Poniedziałek 8.00-8.45 wtorek 8.00-8.45 |
Język angielski |
49 |
Skarzyńska Kalina |
Czwartek 7:30 – 8:00, 14:20-14:50 |
matematyka |
51 |
Słowik Mariusz |
Czwartek 9:50 – 10:35 (co drugi tydzień) |
religia |
42 |
Smętek Aneta |
Czwartek 15:00-15:55 |
Język polski |
53 |
Sobechowicz Krystian |
|
pedagog |
54 |
Sokołowska Marzanna |
Poniedziałek 15.10 - 16.00 |
Przedmioty zawodowe- T.ekonomista, T. handlowiec |
55 |
Stańczak Alina |
Poniedziałek 13.25- 14.25 |
Biologia, chemia |
56 |
Sujecka Ewa |
Wtorek 15.10 - 16.10 |
religia |
57 |
Syska Edyta |
Poniedziałek 9.00 - 10.00 |
Przedmioty zawodowe –T.ekonomista, T. programista, informatyka |
58 |
Szczepańska Anna |
Wtorek 11.45 - 12.30 |
Wychowanie fizyczne |
59 |
Szczucińska Irmina |
Wtorek 11:45 – 12:30 (co drugi tydzień) |
Przedmioty zawodowe - T.ekonomista, T. handlowiec |
60 |
Szymanek Aniela |
Czwartek 13.30 - 14.30 (co drugi tydzień) |
biologia |
61 |
Ścisłowska Ewa |
Poniedziałek 11.45 - 12.40 |
Język polski |
62 |
Śliwa-Jóźwik Anna |
Poniedziałek 15.10 - 16.10 |
biologia |
63 |
Walczak Małgorzata |
Poniedziałek 15.05-15.35, Środa 15.05-15.35 |
Język angielski |
64 |
Walczak-Lewandowska Elżbieta |
Piątek 14.15-15.15 |
Przedmioty zawodowe- T. ekonomista, T. Handlowiec |
65 |
Walkiewicz Marianna |
Czwartek 15.05 - 16.05 |
Przedmioty zawodowe –T. Ekonomista, T handlowiec |
66 |
Warzybok Marzena |
piątek 7.00 - 8.00 |
matematyka |
67 |
Wasilewska Monika |
Wtorek 13.30-14.30 |
Język angielski |
68 |
Ważyńska Anna |
czwartek 14:20 – 15:05 |
fizyka |
69 |
Wójcik Krzysztof |
Czwartek 7.00 - 7.45 |
historia |
70 |
Zajkowski Kamil |
Środa 9.50 - 10.35 |
Wychowanie fizyczne |
71 |
Zalewska Mariola |
Poniedziałek 15: 30 – 16:00 co dwa tygodnie |
religia |
72 |
Zielonka Wiesława |
Piątek 13.30 - 13.55 |
geografia |