Konsultacje dla Uczniów i Rodziców - 2022/2023 - po wcześniejszym uzgodnieniu w dzienniku elektronicznym

 

Konsultacje odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu w dzienniku elektronicznym

L.p. Nazwisko i imię Dzień, Godzina
1 Banaszek Ewa poniedziałek 7:30-8:00; środa 7:30-8:00
2 Bańkowski Grzegorz czwartek 8:00-8:45, piątek 14:20-15:20
3 Barański Tomasz piątek, 13:40-14:40
4 Ciaś Edyta środa 14:20-14:50
5 Cichacka Joanna poniedziałek 14:15-15:15
6 Czekańska Katarzyna środa 16:00-16:30
7 Czernicka Iga czwartek, 14:15-15:15
8 Czernicka Joanna 1 i 3 czwartek miesiąca 11:35-12:35
9 Gałkowska Marta środa  7:00 - 8:00
10 Gąsienica-Gronikowska Bogusława wtorek  7:00-8:00
11 Gąsienica-Gronikowski Łukasz czwartek  7:00-  8:00 
12 Giedyk Joanna środa 14:20- 15:20
13 Gołębiewski Zbigniew wtorek 15:10- 16:10
14 Górska Anna środa 7:00-8:00
15 Gryga Mariusz wtorek 9.45-10.45 
16 Iwańska Marzena czwartek 11:45-12:45
17 Jon Jerzy środa 14:30-15:00
18 Karwan Krzysztof piątek, 13:30 - 14:30
19 Korczak Xymena Naprzemiennie: wtorek, 14:15-15:15; wtorek, 14:50-15:50
20 Kosatka Andrzej poniedziałek  15.05 - 16.05
21 Kosatka Lidia 1 i 3 poniedziałek miesiąca 15.05 - 16.05
22 Kozemko Ołena poniedziałek - 15.10 - 15.40.
23 Królikowska Natalia wtorek 7.30 - 8.00 
24 Krynicka Dorota 1 i 3 poniedziałek miesiąca 15.05 - 16.05
25 Kucharski Karol czwartek,14:15-15:15 
26 Kuranda Artur czwartek 14.15.-15.15
27 Kurowski Andrzej wtorek, 14.20-15.20
28 Leśniak Katarzyna  
29 Lipska Barbara środa  16.45-17.45
30 Mastalerz Lucyna środa,  13:30 - 14:00  
31 Mazur Anna piątek 14:15-15:15
32 Mocarska-Karwan Anna piątek, 14:15 - 15:15
33 Moskal Artur środa 8:45-9:15
34 Muszyńska-Przybulewska Ewa czwartek 7.00-8:00 
35 Nasiłowska Dagmara wtorek16:30-17:30
36 Nowak Daniel czwartek,14:15-15:15 
37 Osińska Jolanta wtorek 14.15 - 14.45
38 Ostrowska Olga czwartek 15:05-16:05
39 Ostrowski Janusz poniedziałek 15.05 - 16.05 lub wtorek 13.30-14.30 
40 Pasztalaniec Sanija poniedziałek 9.40-10.40
41 Pawełek Ewa poniedziałek  13:20-14:15
42 Pawlak Anna wtorek 14.15 - 15.15
43 Piechota Barbara wtorek 15:05 - 16:05 
44 Piekarska Karolina środa 14:15 - 15:15
45 Płatek Wiesława wtorek 7:00 - 8:00 
46 Radwan Maciej piątek 14:15-14:45
47 Reda Jolanta poniedziałek 7:30-8:00   czwartek 7:30-8:00
48 Sibilska Barbara środa 13:30 - 14:00 
49 Siennicka Anna czwartek 12:40-13:40
50 Skarzyńska Kalina piątek 14.15 - 15.15 
51 Skucińska Mariola urlop 
52 Słowik Mariusz 1 i 3 wtorek miesiąca  15:10 - 16:10
53 Smętek Aneta piątek 14:20-15:20
54 Sobechowicz Krystian poniedziałek 16:15-17:15 (co drugi tydzień)
55 Sokołowska Marzanna czwartek, 14:15-15:15
56 Sokołowski Paweł środa 7:00 - 8:00 
57 Stańczak Alina środa 15:10- 16:10
58 Sujecka Ewa czwartek 15.10 - 16.10
59 Szczepańska Anna środa 13:30 - 14:30
60 Szczucińska Irmina środa 12:40-13:40
61 Szymanek Aniela wtorek 14:15-15:15 co drugi tydzień
62 Syska Edyta środa 7:45 - 8:45
63 Śliwa - Joźwik Anna piątek 14.30-15.30 
64 Walczak Małgorzata poniedziałek 15.05 - 16.05 lub wtorek 13.30-14.30 
65 Walczak-Lewandowska Elżbieta czwartek, 8:00 - 8:45
66 Walkiewicz Marianna środa 14:20 - 15:20
67 Warzybok Marzena wtorek 7:00 - 8:00 
68 Wasilewska Monika czwartek 15:00 - 16:00
69 Ważyńska Anna środa 13:30 - 14:00 
70 Witczak Małgorzata czwartek 15:45-16:15
71 Wójcik Krzysztof piątek 7.00 - 8.00 
72 Zajkowski Kamil środa 14:15-15:15
73 Zalewska Mariola czwartek 15:05-15:35
74 Zielonka Wiesława poniedziałek 15:10-15:40

 

Tags:

Najlepsze Technika w Polsce

 ogo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2023

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "BRĄZOWEJ Szkoły 2023"

Logo, odznaka Srebrnej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2021

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2019

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2018

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Logo Badanie Losów Absolwentów w ZS Grójec

Szukaj informacji na stronie

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2022 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.

Main Menu