„Zagraniczne staże zawodowe ZS Grójec - szansa na wzrost kompetencji zawodowych uczniów” o numerze  2020-1-PL01-KA102-080809. Przedsięwzięcie realizowane jest przy wsparciu funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie „Zagraniczne staże zawodowe  ZS Grójec – szansa na wzrost kompetencji zawodowych uczniów”o numerze 2020-1-PL01-KA102-080809

Technik informatyk:

  • Musiałowski Dominik (4i)
  • Dzikołowski Filip (4i)
  • Oszczak Kacper (4i)

Ogłoszenie o Rekrutacji Uzupełniającej do projektu Erasmus+

 

Zagraniczne staże zawodowe ZS Grójec - szansa na wzrost kompetencji zawodowych uczniów” o numerze  2020-1-PL01-KA102-080809. Przedsięwzięcie realizowane jest przy wsparciu funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

W dniu 09.06.2021r. w godzinach porannych grupa uczestników projektu Erasmus+  wybrała się na wycieczkę do Meteorów Kalambaka, czyli tak zwanych wiszących klasztorów. Bez wątpienia Meteory są jedną z najbardziej malowniczych formacji skalnych na świecie. Najwyższe z wyrastających górę skał mają ponad 500 metrów wysokości.

Tags: ,

Za nami pierwszy tydzień zagranicznych praktyk zawodowych uczniów, realizowanych w ramach programu Erasmus+. Podczas tygodnia w słonecznej Grecji młodzież uczestniczyła w licznych zajęciach i warsztatach zgodnie z programem stażu, zaś „po godzinach” miała okazję lepiej poznać kraj przyjmujący. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową relacją!

Tags: ,

Mamy kolejną dawkę energii, aby zwiedzać piękne okolice Grecji, a mianowicie słynące z bogatej historii urokliwe miasto Saloniki. W naszych oczach szalenie ciekawa i pełna różnorodności aglomeracja położona u Wybrzeża Morza Egejskiego. Miasto zostało założone ok. 315 p.n.e. przez króla Macedończyków Kassandra, a swoją nazwę zawdzięcza księżniczce imieniem Thesaloniki, która była przyrodnią siostrą Aleksandra Wielkiego. W mieście znajdują się zarówno zabytki pochodzące głównie z czasów rzymskich jak i bizantyjskich. Zdecydowana większość z nich jest wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Tags: ,

W sobotę 05.06.2021r. w godzinach przedpołudniowych wybraliśmy się do uroczego miasteczka Litochoro – położonego na Riwierze Olimpijskiej. W miejscu tym zaczynają się szlaki górskie w masyw Olimpu. Nasz spacer rozpoczęliśmy na niewielkim placu z fontanną i z widokiem na kościół św. Mikołaja. Ruszyliśmy całą grupą w kierunku malowniczego wąwozu Enipeas. Wchodząc na szlak upoiła nas woń górskich ziół i niezapominanych widoków, które umiliły nam czas pomiędzy pracą nad projektami i zajęciami praktyczno-zawodowymi. Po wąwozie poruszaliśmy się wciąż działającym akweduktem wodnym, który dostarcza wodę do pobliskich miejscowości. Jest on zbudowany na jednej ze stromych ścian skalnych masywu Olimpu.

Tags: ,

30 maja br. uczniowie naszej szkoły wyruszyli w podróż do Grecji, gdzie przez niespełna dwa najbliższe tygodnie realizować będą praktyki zagraniczne w ramach projektu „Zagraniczne staże zawodowe ZS Grójec - szansa na wzrost kompetencji zawodowych uczniów”, finansowanego ze środków Programu Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

Tags: ,

Podsumowanie   wyniki rekrutacji do projektu „Zagraniczne staże zawodowe ZS Grójec - szansa na wzrost kompetencji zawodowych uczniów” o numerze  2020-1-PL01-KA102-080809. Przedsięwzięcie realizowane jest przy wsparciu funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.  

Wyniki rekrutacji uzupełniającej do projektu „Zagraniczne staże zawodowe ZS Grójec - szansa na wzrost kompetencji zawodowych uczniów” o numerze  2020-1-PL01-KA102-080809. Przedsięwzięcie realizowane jest przy wsparciu funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

W związku z niezgłoszeniem się wymaganej liczby uczniów  w ramach prowadzonej rekrutacji w dniach 28.04.2021r. - 06.05.2021r.

 Komisja rekrutacyjna w składzie: 

  • Przewodniczący komisji – Dyrektor – Andrzej Kosatka
  • Członek komisji – Kierownik Szkolenia Praktycznego – Janusz Ostrowski
  • Członek komisji – Koordynator Projektu – Ewa Banaszek
  • Członek komisji – Pedagog Szkolny – Barbara Lipska

Ogłasza nabór uzupełniający do projektu „Zagraniczne staże zawodowe ZS Grójec - szansa na wzrost kompetencji zawodowych uczniów” o numerze  2020-1-PL01-KA102-080809

Szukaj na stronie

Aktualnie realizowane projekty w szkole

Zagraniczne staże zawodowe Edycja 2023

Wysoka jakość kształcenia zawodowego w Powiatach: Grójeckim i Warszawskim Zachodnim

Zagraniczne staże zawodowe - Edycja 2022

Obrazek dekoracyjny jako link do projektu Zagraniczne staże zawodowe Edycja 2021

Obrazek dekoracyjny jako link do projektu Interaktywna nauka w międzynarodowym środowisku

Obrazek dekoracyjny jako link do projektu Zagraniczne staże zawodowe ZS Grójec szansa na wzrost kompetencji zawodowych

Zrealizowane Projekty w Szkole

Obrazek dekoracyjny jako link do projektu Europejski wymiar kształcenia zawodowego w ZS Grójec

Obrazek dekoracyjny jako link do projektu SYNTEA - Nowoczesna Wizja Edukacji

Szukaj informacji na stronie

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2023 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.

Main Menu