Konsultacje dla Uczniów i Rodziców - 2022/2023 - po wcześniejszym uzgodnieniu w dzienniku elektronicznym

 

Konsultacje odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu w dzienniku elektronicznym

L.p. Nazwisko i imię Dzień, Godzina
1 Banaszek Ewa poniedziałek 7:30-8:00; środa 7:30-8:00
2 Bańkowski Grzegorz czwartek 8:00-8:45, piątek 14:20-15:20
3 Barański Tomasz piątek, 13:40-14:40
4 Ciaś Edyta środa 14:20-14:50
5 Cichacka Joanna poniedziałek 14:15-15:15
6 Czekańska Katarzyna środa 16:00-16:30
7 Czernicka Iga czwartek, 14:15-15:15
8 Czernicka Joanna 1 i 3 czwartek miesiąca 11:35-12:35
9 Gałkowska Marta środa  7:00 - 8:00
10 Gąsienica-Gronikowska Bogusława wtorek  7:00-8:00
11 Gąsienica-Gronikowski Łukasz czwartek  7:00-  8:00 
12 Giedyk Joanna środa 14:20- 15:20
13 Gołębiewski Zbigniew wtorek 15:10- 16:10
14 Górska Anna środa 7:00-8:00
15 Gryga Mariusz wtorek 9.45-10.45 
16 Iwańska Marzena czwartek 11:45-12:45
17 Jon Jerzy środa 14:30-15:00
18 Karwan Krzysztof piątek, 13:30 - 14:30
19 Korczak Xymena Naprzemiennie: wtorek, 14:15-15:15; wtorek, 14:50-15:50
20 Kosatka Andrzej poniedziałek  15.05 - 16.05
21 Kosatka Lidia 1 i 3 poniedziałek miesiąca 15.05 - 16.05
22 Kozemko Ołena poniedziałek - 15.10 - 15.40.
23 Królikowska Natalia wtorek 7.30 - 8.00 
24 Krynicka Dorota 1 i 3 poniedziałek miesiąca 15.05 - 16.05
25 Kucharski Karol czwartek,14:15-15:15 
26 Kuranda Artur czwartek 14.15.-15.15
27 Kurowski Andrzej wtorek, 14.20-15.20
28 Leśniak Katarzyna  
29 Lipska Barbara środa  16.45-17.45
30 Mastalerz Lucyna środa,  13:30 - 14:00  
31 Mazur Anna piątek 14:15-15:15
32 Mocarska-Karwan Anna piątek, 14:15 - 15:15
33 Moskal Artur środa 8:45-9:15
34 Muszyńska-Przybulewska Ewa czwartek 7.00-8:00 
35 Nasiłowska Dagmara wtorek16:30-17:30
36 Nowak Daniel czwartek,14:15-15:15 
37 Osińska Jolanta wtorek 14.15 - 14.45
38 Ostrowska Olga czwartek 15:05-16:05
39 Ostrowski Janusz poniedziałek 15.05 - 16.05 lub wtorek 13.30-14.30 
40 Pasztalaniec Sanija poniedziałek 9.40-10.40
41 Pawełek Ewa poniedziałek  13:20-14:15
42 Pawlak Anna wtorek 14.15 - 15.15
43 Piechota Barbara wtorek 15:05 - 16:05 
44 Piekarska Karolina środa 14:15 - 15:15
45 Płatek Wiesława wtorek 7:00 - 8:00 
46 Radwan Maciej piątek 14:15-14:45
47 Reda Jolanta poniedziałek 7:30-8:00   czwartek 7:30-8:00
48 Sibilska Barbara środa 13:30 - 14:00 
49 Siennicka Anna czwartek 12:40-13:40
50 Skarzyńska Kalina piątek 14.15 - 15.15 
51 Skucińska Mariola urlop 
52 Słowik Mariusz 1 i 3 wtorek miesiąca  15:10 - 16:10
53 Smętek Aneta piątek 14:20-15:20
54 Sobechowicz Krystian poniedziałek 16:15-17:15 (co drugi tydzień)
55 Sokołowska Marzanna czwartek, 14:15-15:15
56 Sokołowski Paweł środa 7:00 - 8:00 
57 Stańczak Alina środa 15:10- 16:10
58 Sujecka Ewa czwartek 15.10 - 16.10
59 Szczepańska Anna środa 13:30 - 14:30
60 Szczucińska Irmina środa 12:40-13:40
61 Szymanek Aniela wtorek 14:15-15:15 co drugi tydzień
62 Syska Edyta środa 7:45 - 8:45
63 Śliwa - Joźwik Anna piątek 14.30-15.30 
64 Walczak Małgorzata poniedziałek 15.05 - 16.05 lub wtorek 13.30-14.30 
65 Walczak-Lewandowska Elżbieta czwartek, 8:00 - 8:45
66 Walkiewicz Marianna środa 14:20 - 15:20
67 Warzybok Marzena wtorek 7:00 - 8:00 
68 Wasilewska Monika czwartek 15:00 - 16:00
69 Ważyńska Anna środa 13:30 - 14:00 
70 Witczak Małgorzata czwartek 15:45-16:15
71 Wójcik Krzysztof piątek 7.00 - 8.00 
72 Zajkowski Kamil środa 14:15-15:15
73 Zalewska Mariola czwartek 15:05-15:35
74 Zielonka Wiesława poniedziałek 15:10-15:40

 

Tags:

Szukaj informacji na stronie

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2022 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.

Main Menu