Badanie Losów Absolwentów ANKIETA ONLINE

Drodzy Absolwenci !

Uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie ankiety online, która pozwoli nam prześledzić losy absolwentów naszej szkoły. Od zawsze ważne było dla nas to jak potoczyły się Państwa losy w dorosłym już życiu. Zależy nam na rzetelnej i prawdziwej odpowiedzi, gdyż jej wyniki pozwolą nam zebrać informacje, które wpłyną na podniesienie jakości pracy szkoły. Wszelkie zdobyte drogą badań informacje są POUFNE, tzn. posłużą jedynie do analizy zbiorczych zestawień wykonanych przez Komisję do Badań Losów Absolwentów. Wyniki nigdy nie będą w jakikolwiek sposób personalizowane przy przedstawianiu statystyk.

UZUPEŁNIJ ANKIETĘ ONLINE - TUTAJ

W przyszłości będzie można też pobrać ankietę w formie dokumentu WORD, który będzie można uzupełnić elektronicznie i odesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , bądź uzupełnić po wydrukowaniu i przesłać na adres szkoły.

UWAGA!

W ankiecie prosimy Państwa o podanie pewnych danych kontaktowy, celem dalszego w przyszłości badania losów absolwentów. W związku z tym w razie zmiany nazwiska lub imienia, numeru kontaktowego lub adresu e-mail w przyszłości bardzo prosimy państwa o pamięć i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. krótkiej informacji z podaniem zmian jakie nastąpiły.

Serdecznie dziękujemy!

Szukaj na stronie

Najlepsze Technika w Polsce

  ogo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2023Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2024 i przysługuje mu tytuł "BRĄZOWEJ Szkoły 2024"

ogo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2023

Logo, odznaka Srebrnej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2021

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2019

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2018

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Logo Badanie Losów Absolwentów w ZS Grójec

Szukaj informacji na stronie

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2023 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.

Main Menu