W 25.11 w ZS w Grójcu odbyła się I Edycja Anglojęzycznego Konkursu Pisarskiego pt.:

"The scariest story" czyli na Najstraszniejszą anglojęzyczną historię. Celem konkursu jest zmotywowanie uczniów do kreatywnego myślenia, kształtowania umiejętności pisania w języku angielskim, co zazwyczaj sprawia najwięcej problemów uczniom.

Zgodnie z regulaminem konkursu zadaniem uczniów była próba naśladowania stylu pierwszego twórcy thrillera, dziewiętnastowiecznego amerykańskiego poety, nowelisty, Edgara Allana Poe.Twórcy znanych utworów literackich takich jak: opowiadanie"The Fall of the House of Usher"czy wiersz"The Raven". Łączył on elementy fantastyki, horroru oraz psychologii.

Tags:

Pod koniec października odbył się w szkole konkurs na maskę grecką zorganizowany przez Zespół Polonistyczny.

Uczniowie, którzy na lekcjach zgłębiają tajniki antycznego teatru, mieli okazję wcielić się w artystów i przygotować ten ciekawy symbol starożytnego dramatu. Z pewnością wiele masek przygotowanych przez młodych plastyków mogłoby z powodzeniem posłużyć aktorom teatru w Taorminie czy Epidauros, gdzie wieki temu wystawiano sztuki Sofoklesa, Ajschylosa i Eurypidesa.

Najlepsze Technika w Polsce

Logo, odznaka Srebrnej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2021

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2019

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2018

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Logo Badanie Losów Absolwentów w ZS Grójec

Szukaj informacji na stronie

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2022 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.

Main Menu