Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2020/2021

 Zamieściliśmy harmonogram egzaminow poprawkowych - SIERPIEŃ 2021. Szczegóły w rozwinięciu.

23.08.2021r.

Egzaminy pisemne rozpoczynają się o godzinie 8.00

Matematyka (poniedziałek) egzamin pisemny i ustny sala 2

Przewodniczący:

Egzaminator: Skarzyńska Kalina,  Warzybok Marzena

1ps   -   3a  -  1pp

Chemia i fizyka (poniedziałek) egzamin pisemny i ustny sala  43

Przewodniczący:

Egzaminator: Płatek Wiesława, Ważyńska Anna

2pd   -1ps – 1pw -  1pz - 2pw - 2pz

24.08.2021r.

Egzaminy pisemne rozpoczynają się o godzinie 8.00

Matematyka (wtorek) egzamin pisemny i ustny sala 3

Przewodniczący:

Egzaminator:  Skarzyńska Kalina, Sokołowski Paweł

1pd – 2c – 2pa - 2a

Matematyka (wtorek) egzamin pisemny i ustny sala 43

Przewodniczący:

Egzaminator:  Płatek Wiesława, Górska Anna

2pw  -  2z1

Pracownia aplikacji internetowych i laboratorium lsk (wtorek) egzamin pisemny i ustny sala 50

Przewodniczący:

Egzaminator:  Karwan Krzysztof, Gryga Mariusz

1pp  -  2pi

Język niemiecki (wtorek) egzamin pisemny i ustny sala 48

Przewodniczący:

Egzaminator:  Mastalerz Lucyna, Borowiecka-Kozieł Karolina

2pp

Statystyka, podstawy przedsiębiorczości, pracownia marketingu i zarządzania, marketing (wtorek) egzamin pisemny i ustny sala 38

Przewodniczący:

Egzaminator:  Osińska Jolanta, Walczak-Lewandowska Elżbieta, Szczucińska Irmina

3s  -  2ps2  -  2d

25.08.2021r.

Egzaminy pisemne rozpoczynają się o godzinie 8.00

Matematyka (środa) egzamin pisemny i ustny sala 2

Przewodniczący:

Egzaminator: Sokołowski Paweł, Warzybok Marzena

1pa  -  2d  -  2i

Język polski (środa) egzamin pisemny sala  i ustny sala 48

Przewodniczący:

Egzaminator: Krawczak Natalia, Skucińska Mariola

1pd  -   1ps  -  1pw

Informatyka i systemy baz danych (środa) egzamin pisemny i ustny sala 49

Przewodniczący:

Egzaminator: Czempińska Anna, Gołębiewski Zbigniew

1pz  -  1pp

26.08.202100r.

Egzaminy pisemne rozpoczynają się o godzinie 8.00

Matematyka (czwartek) egzamin pisemny i ustny sala 2

Przewodniczący:

Egzaminator: Sokołowski Paweł, Warzybok Marzena

2pd  -  2pi  -  2pp  -  2ps2  -  2s  -  3di 

 

 

 

Najlepsze Technika w Polsce

Logo, odznaka Srebrnej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2021

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2019

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2018

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Logo Badanie Losów Absolwentów w ZS Grójec

Szukaj informacji na stronie

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2022 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.

Main Menu