DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

… tradycji stało się zadość – 21 marca 2021 r. w naszej Szkole, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny zostało zaplanowane wyjątkowe wydarzenie- doroczne szkolne święto poliglotów – DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH.

W tym wyjątkowym roku, aby podążać za tradycją, musieliśmy dokonać pewnych zmian. Jak każda edycja, tak i ta podkreślała nie tylko wagę kompetencji językowych – w które polska szkoła wyposaża młode pokolenie – wdrażając nowoczesne metody kształcenia w toku edukacji ku przyszłości, podkreślając zarówno walory wychowawcze jak i dydaktyczno-metodyczne przedsięwzięcia. W związku z sytuacją pandemiczną jednako ważne okazały się kompetencje cyfrowe z uwagi na fakt, że bez licznych programów i aplikacji ten projekt by nie powstał.

Młodzi poligloci z klas pierwszych- 1pi, 1pd oraz 1ps pod kierunkiem nauczycielek języków obcych Pani Małgorzaty Walczak, Pani Karoliny Borowieckiej-Kozieł oraz Pani Ołeny Kozemko w miejsce językowych zmagań konkursowych i występów, uczestniczyli w zdalnej kreatywnej akcji mającej na celu wspólne przygotowanie projektów, o tym czego się już dowiedzieliśmy o krajach, których języków się uczymy oraz czego jeszcze chcielibyśmy się dowiedzieć. Uczestnicy tego projektu skupili się w tym roku na obszarze Europy i mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat języka, kultury i położenia omawianych krajów. Krótko mówiąc, ze wszystkich ciekawostek językowych,które w wyniku ‘burzy mózgów’ wyłoniliśmy powstały prezentacje, którymi chcielibyśmy się podzielić z całą społecznością szkolną.

Wirtualna rzeczywistość dała nam możliwość współpracy i integracji, której brakuje nam w codziennym zdobywaniu wiedzy w sposób zdalny.

Czekając na możliwość zorganizowania imprezy w murach naszej szkoły wraz z widownią, występami i licznymi degustacjami, w której w fantastycznej atmosferze będziemy się cieszyli pozytywną rywalizacją zapraszamy do obejrzenia wyników naszych działań w ramach DNIA JĘZYKÓW OBCYCH- 2021.


 

JĘZYK ANGIELSKI
0102030405060708
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
0910111213141516
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język angielski

 

JĘZYK NIEMIECKI
0102030405060708
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
0910111213141516
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język niemiecki

 

JĘZYK ROSYJSKI
0102030405060708
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski

 

09101112131415
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski
DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH - Język rosyjski

 

 


Serdeczne podziękowania dla:

Zespół 1pi: Aleksandra Kuligowska, Artur Rzepka, Jakub Franczak, Izabela Gruchała-Węsierska, Mikołaj Sokołowski, Kacper Leśniak, Łukasz Michalski
Zespół 1pd: Aleksandra Orłowska, Martyna Barul, Magdalena Pietrusiak, Joanna Skarzyńska, Justyna Witkowska, Piotr Woźniak, Nina Wieczorek
Oraz przedstawicielka klasy 1ps: Martyna Dziadak

Tags:

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2022 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.