Komunikat o materiałach i przyborach pomocniczych

Komunikat o materiałach i przyborach pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części pisemnej oraz w części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2021 r.

Załączniki:
Pobierz plik (pomoce_pisemny_2021.pdf)Materiały i pomoce - część pisemna[Komunikat o materiałach i przyborach pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2021 r.]318 kB
Pobierz plik (pomoce_praktyczny_2021.pdf)Materiały i pomoce - część praktyczna[Komunikat o materiałach i przyborach pomocniczych, z których mogą korzystać zdający w części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2021 r.]700 kB

Najlepsze Technika w Polsce

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Wyniki maturalne 2018

Matematyka
Język polski
Język angielski

Wyniki maturalne 2017

Matematyka
Język polski
Język angielski
Wykonanie strony i administracja: © Krzysztof Karwan. 2017-2021 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.