Obrazek dekoracyjny - zebranie z rodzicami

Zapraszamy Rodziców na  zebranie w śródokresowe w dniu 17 listopada 2022r.

  • 17.00 klasy drugie,  trzecie (wyjątek klasa 3pw i 3pz), klasy czwarte  - spotkania z  wychowawcami w salach lekcyjnych
  • 17.30 klasy pierwsze oraz klasa 3pw i 3pz -  sala gimnastyczna zebranie ogólne, spotkanie z  panią psycholog, film  „Znikające dzieci. Nastoletnia depresja”. Potem spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

W dniu zebrania będzie udostępniony parking na płycie szkolnej. Na spotkania ogólne w sali gimnastycznej można wchodzić wejściem przy sali.

Harmonogram spotkań:

Nazwisko imię

Nauczane przedmioty

Wychowawca

sala

dyżur

 

Kosatka Andrzej 

 

Dyrektor, geografia

 

 

17.00-19.00

Banaszek Ewa 

Wicedyrektor, Wychowanie fizyczne 

1ps   t. spedytor

44

 

Reda Jolanta 

Wicedyrektor Przedmioty ekonomiczne

 

 

17.00-19.00

Ostrowski Janusz 

Kierownik szkolenia praktycznego,

Edb

 

 

17.00-19.00

Bańkowski Grzegorz 

Przedmioty mechaniczne

4c  t. mechanik

26

 

Barański Tomasz

Przedmioty informatyczne

 

 

17.00-19.00

 Ciaś Edyta

Geografia

 

 

17.00-19.00

Cichacka Joanna

Przedmioty spedycyjne

2ps t. spedytor

48

 

Czekańska Katarzyna

Psycholog

 

 

17.00-19.00

Czernicka Iga 

Wychowanie fizyczne 

2pcd t. mechanik i t. handlowiec

44

 

Czernicka Joannna

Przedmioty informatyczne

 

 

17.00-19.00

Gałkowska Marta

Język niemiecki

3pd t. handlowiec

3pp t. programista

23

 

Gąsienica-Gronikowska
Bogusława 

Język rosyjski

4pa  t. ekonomista

43

 

Gąsienica-Gronikowski Łukasz

Filozofia, historia

 

 

17.00-19.00

Giedyk Joanna 

Przedmioty ekonomiczne

4d t. handlowiec

10

 

Gołębiewski Zbigniew 

Przedmioty informatyczne

4pi  t. informatyk

49

 

Górska  Anna 

Fizyka, matematyka

 

 

17.00-19.00

Gryga Mariusz 

Przedmioty informatyczne

2pi t. informatyk

32

 

Iwańska Marzena

Przedmioty informatyczne

 

 

17.00-19.00

Jon Jerzy

bhp

 

 

17.00-19.00

Karwan Krzysztof 

Przedmioty informatyczne

4pp  t. programista

50

 

Korczak Xymena

Język polski

 

 

17.00-19.00

Kosatka Lidia 

Geografia

 

 

17.00-19.00

Kozemko Olena 

Język rosyjski

 

 

17.00-19.00

Królikowska Natalia 

Język polski

 

 

17.00-19.00

Krynicka Dorota  

Matematyka

 

 

17.00-19.00

Kucharski Karol 

Przedmioty mechaniczne

 

 

17.00-19.00

Kuranda Artur

Przedmioty spedycyjne

1pz branżowa

9

 

Kurowski Andrzej

matematyka

 

 

17.00-19.00

Leśniak Katarzyna

Język polski

 

 

17.00-19.00

Lipska Barbara 

Pedagog

4pd t. handlowiec

2

 

Mastalerz Lucyna 

Język niemiecki

 

 

17.00-19.00

Mazur Anna  

Przedmioty spedycyjne

4ps1 t. spedytor

9

 

Mocarska-Karwan Anna

Przedmioty informatyczne

 

 

17.00-19.00

Moskal Artur

Historia

 

 

 

Muszyńska-Przybulewska Ewa

Język angielski

4i  t. informatyk

20

 

Nasiłowska Dagmara 

bibliotekarka

 

 

17.00-19.00

Nowak Daniel 

Przedmioty informatyczne

 

 

17.00-19.00

Osińska Jolanta 

Przedmioty ekonomiczne

 

 

17.00-19.00

Ostrowska  Olga 

Wychowanie fizyczne 

1pp  t. programista

45

 

Pasztalaniec Sanija

Język angielski

2pw  branżowa

18

 

Pawlak Anna

Przedmioty ekonomiczne

2pa t.ekonomista

37

 

Pawełek Ewa

Język polski

2pp t. programista

45

 

Piechota Barbara

Historia, wos

3pw branżowa

6

 

Piekarska Karolina 

Wychowanie fizyczne 

3pz branżowa

10

 

Płatek Wiesława 

Chemia

1pw  branżowa

43

 

Radwan Maciej 

Język angielski

 

 

17.00-19.00

Sibilska Barbara

Język angielski

1pc t. mechanik

20

 

Siennicka Anna

Wos, język rosyjski

 

 

 

Skarzyńska Kalina 

Matematyka

1par  t. ekonomista

3

 

Smętek Aneta

Język polski

 

 

17.00-19.00

Słowik Mariusz

Religia

 

 

17.00-19.00

Sobechowicz Krystian

Psycholog

 

 

17.00-19.00

Sokołowska Marzanna 

Przedmioty ekonomiczne

4a  t. ekonomista

38

 

Sokołowski Paweł 

Matematyka

4s  t. spedytor

14

 

Stańczak Alina 

Biologia

 

 

 

Sujecka Ewa 

Religia

4ps2   t. spedytor

3

 

Szczepańska Anna

Wychowanie fizyczne 

3ps t. spedytor

40

 

Szczucińska Irmina

Przedmioty ekonomiczne

 

 

17.00-19.00

Szymanek Aniela

 

 

 

17.00-19.00

Syska Edyta

Przedmioty informatyczne

 

 

17.00-19.00

Śliwa-Jóźwik Anna

biologia

 

 

17.00-19.00

Walczak Małgorzata

Język angielski

3pi t. informatyk

21

 

Walczak Lewandowska
Elżbieta 

Przedmioty ekonomiczne

 

 

 

Walkiewicz Marianna

Przedmioty ekonomiczne

3pa t. ekonomista

36

 

Warzybok Marzena 

Matematyka

1pi  t. informatyk

2

 

Wasilewska Monika

Język angielski

1pd t. handlowiec

21

 

Ważyńska Anna 

Fizyka

 

 

17.00-19.00

Witczak Małgorzata

Pedagog

 

 

17.00-19.00

Wójcik Krzysztof

Historia

 

 

17.00-19.00

Zajkowski Kamil 

Wychowanie fizyczne 

2pz branżowa

28

 

Zalewska Mariola 

Religia

 

 

17.00-19.00

Zielonka Wiesława

geografia

 

 

17.00-19.00

 

Tags:

Lp.

Tematyka

Termin

1

Zebranie z rodzicami, wybranie oferty ubezpieczeniowej dla uczniów. Spotkanie z rodzicami w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej klasy 1-4

Przedstawienie:

-kalendarz roku szkolnego 2022/2023

-statut i SO

- plan pracy wychowawczej klasy

-spraw organizacyjnych klasy (wybór klasowej Rady Rodziców, ubezpieczenie)

Informacje dotyczące dziennika elektronicznego

-wpływ frekwencji na ocenianie uczniów

-przepisów dotyczących egzaminu maturalnego

-przepisów dotyczących egzaminu zawodowego

-zasady bezpieczeństwa w szkole

-informacji dotyczącej wyprawki szkolnej

-komunikaty

08 września 2022

2

Spotkanie z rodzicami w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej

21 września 2022

3

Zebranie z rodzicami - omówienie wyników nauczania i wychowania

17 listopada 2022

4

Zebranie z rodzicami -  przedstawienie wyników nauczania i wychowania za I półrocze roku szkolnego 2022/2023 uczniów wszystkich klas

19 stycznia 2023

5

Zebranie z rodzicami i omówienie wyników nauczania i wychowania

27 marca 2023

6

Zebranie z rodzicami i omówienie wyników nauczania i wychowania.

18 maja 2023

 

Tags:

Najlepsze Technika w Polsce

Logo, odznaka Srebrnej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2021

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w ZS im. AK Obwodu "Głuszec” - Grójec w Grójcu jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "SREBRNEJ Szkoły 2021"

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2019

Logo, odznaka Brązowej Szkoły, Najlepsze Technika, ranking Perspektywy 2018

Jesteś NASZYM Absolwentem? - Weź udział w ANKIECIE

Logo Badanie Losów Absolwentów w ZS Grójec

Szukaj informacji na stronie

Wykonanie: © Krzysztof Karwan. 2017-2022 Zespół Szkół im. Armii Krajowej Obwodu "Głuszec" - Grójec.

Main Menu